Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Lis. zwierzę mocy


fox2Warto mu się przyjrzeć bliżej, gdyż to zwierzę  jest w naszym kraju popularne i można je często spotkać w lasach, czy nawet koło domów. Jednak gdy się pojawia jako zwierzę mocy, często nie wzbudza entuzjazmu. Dlaczego?

Większość osób woli bardziej „spektakularne” zwierzęta jako swoich opiekunów. Marzą im się dostojne lwy, zręczne pumy, dumne orły, silne niedźwiedzie, czy mądre wilki.

Tymczasem pierwsze skojarzenie związane z lisem to „lisek- chytrusek”, a w znanych nam bajkach „rudy lis” jest przede wszystkim nad wyraz przebiegły i chytry. Zawsze na pierwszym miejscu stawia własne interesy, często jest w stanie zrobić wszystko, sięgając nawet do oszustw, aby tylko osiągnąć swój cel i cało wyjść z opresji.

Lis nie staje do jawnej walki, gdy wyczuje niebezpieczeństwo- usuwa się z drogi.

List jak mało kto potrafi stwarzać pozory nie okazując tego co naprawdę czuje i myśli.

lis1Jeśli lis pojawi się na twojej drodze- może to wskazywać na to, żebyś zobaczył, zgłębił i uwierzył w to wszystko, czego nie widać na pierwszy rzut oka. To co tajemnicze, nie do końca zrozumiałe i niewidoczne „gołym okiem”, a co też  istnieje w sferze odczuć, podświadomości.

Lis wychodzi i jest aktywny najczęściej świtem i o zmierzchu. Dlatego można powiązać go z magią, w związku z czym lis jako zwierzę mocy może wprowadzić nas w „inne światy”.

Lis uczy również jak dobrze dostosować się do otoczenia, albo co robić, żeby nie okazywać i nie zdradzać swoich prawdziwych intencji.

Mając lisa za zwierzę mocy rozwijasz swoją intuicję, która podpowiada ci co masz robić w danej chwili. Kierujesz się w życiu przeczuciami, dobrze wyczuwasz co inni myślą o tobie (chociaż tego nie mówią i nie okazują). Stajesz się również wyczulona na zapachy, nawet te najmniejsze potrafisz doskonale rozpoznać.

Zostaw wiadomość