Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Łabędź jako zwierzę mocy


łab1Łabędź oznacza transformację. W przyrodzie to zwierzę przeistacza się bowiem z brzydkiego pisklęcia w nadzwyczaj pięknego ptaka. Symbolicznie tę przemianę możemy odnieść do przemiany wewnętrznej, duchowej.

Łabędź łączy dwa światy: nasz „ziemski” oraz ten z innego wymiaru. Dlatego jeśli pojawi się przy Tobie łabędź może to oznaczać, że nastąpił czas, aby połączyć w sobie te dwa światy. W zależności od tego w jakich energiach przebywasz, może masz bardziej się uziemić, albo przeciwnie-podnieść swoje wibracje i bardziej „oddać się” duchowości.

Transformacja to zmiany. Może coś się skończyło, lepiej pozwolić temu odejść i zaangażować się w to co „nowe”.

Spotkanie łabędzia (także w snach) oznacza, że roztaczają nad Tobą opiekę siły wyższe. Jeśli spotkasz łabędzia na drodze oznacza to, że pogłębisz swoją intuicję, a nawet doświadczysz odmiennych stanów świadomości. Dlatego zwróć uwagę na swoje przeczucia.

Łabędź symbolizuje również, że interpretacja symboli sennych nie będzie sprawiać ci żadnych trudności.

Sny o łabędziu

łab2Zwierzęta mocy bardzo często przychodzą do nas w snach. Dlatego jeśli przyśni Ci się to zwierzę i odczujesz, ze sen jest znaczący- zapewne spotkałaś we śnie swoje zwierzę mocy- łabędzia.

W interpretacji sporo zależy od barwy łabędzia i jego zachowania oraz kondycji (chory, zdrowy, jak się zachowuje).  Biały łabędź symbolizuje czystość, piękno, wdzięk, a czarny, to co tajemnicze i niezbadane.

Czasami zdarzają się sny z łabędziami o mistycznej wymowie. Łabędź może zmienić się np. w człowieka. Taką zdolność transformacji posiadały Walkirie, wojowniczki, które potrafiły uzdrawiać i były przewodniczkami do świata dusz. Taki sen ma szczególną wymowę, a łabędź – Walkiria często przynosi przekaz dla naszej duszy i warto go od razu zanotować i zgłębić jego znaczenie.

 

 

Zostaw wiadomość