Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Chiromancja


ChiromancjaChiromancja to pojęcie odnoszące się do odczytywania losów człowieka z linii na jego ręce. Uznaje się, że każdy posiada indywidualny rys linii, dlatego mamy osobne, przypisane nam losy. Wśród głównych linii chiromanci wyróżniają linię życia, serca oraz głowy.

Linia życia – odczytuje się ją z lewej ręki (bardziej uduchowiona, jest bliżej serca); linia ta jest dość wyraźna, biegnie wokół wypukłości (wzgórka) kciuka. Długa, wyraźna i głęboka, bez przerw, oznacza dobre zdrowie oraz długie życie. Przyjmuje się, że wszelkie przerwania linii mogą sugerować wypadki, ciężkie choroby itp.

Linia serca – ta linia biegnie w pobliżu wzgórków palców małego, serdecznego i środkowego, z reguły jest jedną z trzech z najbardziej widocznych na dłoni. Przyjmuje się, że linia prosta, jednolita oznacza spokojne życie uczuciowe i emocjonalne a każde odgałęzienie lub element łańcuszka może symbolizować nowy związek, romans, zauroczenie itp.

Linia głowy – jej miejsce znajduje się między liniami życia i serca. Prosta i wyraźna linia oznacza człowieka zrównoważonego, podejmującego rozsądne decyzje. Im więcej na linii odgałęzień, łańcuszków, przerw, tym życie bogatsze w porywy emocji i decyzji podjętych pod wpływem chwili.

Ciekawostka – u niektórych widać na dłoni linię sukcesu. To linia biegnąca pionowo od podstawy nadgarstka w stronę środka dłoni. Linia sukcesu pojawia się i znika, symbolizując dobre momenty na podejmowanie decyzji związanych z karierą i rozwojem.